Mamma Mia !

Labai trumpai – apie išsipildžiusias svajones, keliones, skanią kavą, nuodėmingus pyragėlius, Mamma Mia pavasarį ir gerą nuojautą, kad niekas nevyksta šiaip sau.

 

001a

 

Dar tada, kai aš svajojau keliauti po Aziją, o Laimona ir Martynas jau keliavo ir keliavo ne vieną mėnesį – skaitydavau jų dienoraštį “Sraigės keliauja trečiadieniais”. Nieko labiau tuo metu nenorėjau, kaip iškeliauti metams ar pusmečiui į tokią kelionę, nors realybėje tokie horizontai oi kaip nesišvietė. Matyt, Laimona, įžvelgusi tą mano desperatišką svajonę – atsiuntė man atvirlaiškį iš Melakos. Čia tik trumpa ištrauka – “Lina, jaučiu, jog tau reikia bilieto tik į vieną pusę…gal naujais metais? Labai to linkiu.” Beveik bandžiau užuosti tą kelionę, pajausti saldžios papajos skonį, apčiupinėti tą baltą staliuką, ant kurio buvo rašytas šis laiškas. Sako kai labai labai norisi…

 

Tada praėjo lygiai du metai ir  plius viena diena, nuo tos dienos, kai gavau atvirlaiškį (patikrinau tik dabar ir pati nustebau) ir aš su savo šeimyna išvykau žiemoti trims menesiams į Tailandą. Su kiek ramesniu ir sėslesniu planu, nei buvo svaigta, bet visgi –  tai kas atrodė neįgyvendinama dėl anokių ir visokių priežasčių – tapo labai paprasta, tik prie dviejų kuprinių prisidėjo vaikiškas vežimas. Ir ką jūs galvojate? Sėdime saloje, viešai apsiskelbę apie savo išsipildžiusias svajones ir gaunu laišką – rašo Laimona: mes kitame krante, gal pagaliau pasimatome?

 

Imu suvokti, kad nuo to atvirlaiškio iki šio laiško apsisuko visas ratas. Nubėgo šiurpulikai per nugarą. Man tai reiškia netgi daugiau nei sugebėčiau čia parašyti, todėl šioje vietoje paliksiu pauzę.

 

Susitikome mes pirmą kartą Vilniuje, kuomet grįžome. Tada Laimona su Martynu pasakojo apie savo netrukus išsipildysiančią svajonę – delikatesų parduotuvę. Ir štai jums – Mamma Mia, Stiklių gatvėje! Dabar ten žygiuoju išgerti nuostabios kavos, kartais nufotografuoti vieną kitą pyragėlį, bei paragauti įvairiausių itališkų ir ne tik skanumynų.

 

Dar ten užsuku tikėti svajonėmis, profilaktiškai, kad nepamirščiau.

 

005 004 003a 002

 

06:43

Leave a Comment